Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Weboldalak
Hivatalos magyar oldal
Hivatalos Lengyel oldal
Hivatalos Cseh oldal
Hivatalos Orosz oldal
Hivatalos Román oldal

Az Ukrán Sorozat
Az Orosz sorozat modelljei
Az Orosz sorozatról képek
Az orosz sorozatról infók
Orosz Seccars sorozat
A Román sorozatról képek
Infó a Román sorozatról

Szocimodell
Auitomodellvasar.hu
RealCarModells
Amercom
Fórumok
Index forum
Retronom forum
free forum
WebShop
Automodely-hracky
Játékbarlang
Legutóbbi témák
» ! Regisztráció az Edition Atlas weboldalára
Barkas "melós" Emptyby Cooper911 Szer. Nov. 28, 2012 5:36 am

» Haszongépjármüvek sorozat (Edition Atlas)
Barkas "melós" Emptyby Cooper911 Szer. Nov. 28, 2012 5:33 am

» Polski 125 kombi - "Pusztulat"
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:35 am

» Yugo Cabrio
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:31 am

» Barkas B1000 - Magyar Posta
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:26 am

» Wartburg Sport
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:23 am

» Kamaz billencs
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:18 am

» Rendőrségi Lada
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:13 am

» Avia furgon
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:07 am

» Polski Fiat 125 - Tanulóvezető
Barkas "melós" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:03 am


 

 Barkas "melós"

Go down 
SzerzőÜzenet
Cooper911
Admin
Cooper911


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Zeg

Barkas "melós" Empty
TémanyitásTárgy: Barkas "melós"   Barkas "melós" EmptyPént. Május 27, 2011 1:34 pm

"Retróautók -megéri? Jelentem, meg. Kész az újabb átalakításom. Besza-behu lett, nézzétek:

Előbb kis leírás. Abból indultam ki hogy kéne valami melós Barkast gyártani. A mikrobusz nagyon elcsépelt, legyen hát személy-és áruszállító kivitel. lelemezeltem az odalát, megcsináltam hozzá a szellőzőket is. Barkas-kékre lett fújva, majd megkapta a lepukkant autók szokásos "kiegészítőit", a rozsdát, a folyásokat, a javítóíveket és koszt. Az alja is "koszos" és kidolgozott. A felnik simán piszkosak, a gumi poros. A tükrök, ablaktörlők részletesebbek lettek, a műszerfal műszerekkel együtt ki lett festve. Az ülések is és az ajtókárpitok is barna színt kaptak. A beltérben tetőkárpit is van, az elmaradhatatlan napellenzővel. Smile Az üvegek gumis keretét is imitáltam. A lökháírtók fehér színt és piszkot, rozsdát kaptak hogy ne legyenek olyan unalmasak. Very Happy A vezetőfülke ablakai meg lettek csinálva, de hogy ne legyen túl tip-top a járgány, ezek be vnnak repedve, é helyenként piszkosak is, az "erős használatot" szemléltetve. Az index és hátsólámpák szintén részletezésre kerültek, a hátsó lámpa indexe a kifakult indexeket idézi (elöl ezt nem kellett megcsinálni, eleve fakó volt a búra). A kocsi kasztniján előre megtervezett horpadások is vannak, amik már itt-ott "rozsdásodni kezdtek". A modell egyébként 14 barkas jellemző sérülései alapján lett lemodellezve, így egyik rozsda-nyom sem fikció. Very Happy
A beltér azonban még nagyobb titkot rejt: elektronikát. Ez eaz első ilyen modellem, így inkább először egyszerű és átlátható, habár nagyméretű alkatrészeket építettem be. Ez eléggé kitölti a rakteret, gyűrött zöld ponyvát borítottam hát rá. Semmi extra, csak világítanak a fényszórók. A melósautókra jellemző módon az egyik úgy lett "hangolva" hogy ne szórja annyira jól a fényt. Hiába amit nem becsülnek meg..Very Happy

Ezt a modellt most kivételesen nem "rendelésre", hanem magamnak gyártottam így legalább lesz társa a kopottas Wartburg Touristnak.

Remélem tetszik nektek is a modell, én gyönyörködtem benne jó fél órát."

Barkas "melós" BIG_0007538245
Barkas "melós" BIG_0007538259
Barkas "melós" BIG_0007538263
Barkas "melós" BIG_0007538251
Vissza az elejére Go down
 
Barkas "melós"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Barkas Autómentő
» Barkas postakocsi (V.2.)
» Barkas "Fehér zárt"
» Barkas "zöld zárt"
» Barkas "Fehér zárt"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Barkácsolóknak :: Átalakitások :: Flakvierling remekművei-
Ugrás: