Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Weboldalak
Hivatalos magyar oldal
Hivatalos Lengyel oldal
Hivatalos Cseh oldal
Hivatalos Orosz oldal
Hivatalos Román oldal

Az Ukrán Sorozat
Az Orosz sorozat modelljei
Az Orosz sorozatról képek
Az orosz sorozatról infók
Orosz Seccars sorozat
A Román sorozatról képek
Infó a Román sorozatról

Szocimodell
Auitomodellvasar.hu
RealCarModells
Amercom
Fórumok
Index forum
Retronom forum
free forum
WebShop
Automodely-hracky
Játékbarlang
Legutóbbi témák
» ! Regisztráció az Edition Atlas weboldalára
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Cooper911 Szer. Nov. 28, 2012 5:36 am

» Haszongépjármüvek sorozat (Edition Atlas)
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Cooper911 Szer. Nov. 28, 2012 5:33 am

» Polski 125 kombi - "Pusztulat"
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:35 am

» Yugo Cabrio
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:31 am

» Barkas B1000 - Magyar Posta
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:26 am

» Wartburg Sport
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:23 am

» Kamaz billencs
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:18 am

» Rendőrségi Lada
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:13 am

» Avia furgon
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:07 am

» Polski Fiat 125 - Tanulóvezető
Polski 125 kombi - "Pusztulat" Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:03 am


 

 Polski 125 kombi - "Pusztulat"

Go down 
SzerzőÜzenet
Flakvierling




Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 14.

Polski 125 kombi - "Pusztulat" Empty
TémanyitásTárgy: Polski 125 kombi - "Pusztulat"   Polski 125 kombi - "Pusztulat" EmptyPént. Márc. 02, 2012 7:35 am

Polski 125 Kombi

Egy Retróautós Polski 125 kombi régebbi változatúvá alakítása volt ezúttal a "feladat". Ez annyira nem nehéz dolog, ha az embernek rendelkezésére áll egy 4 ajtós P125 is, ami már korábban megjelent. Nos nekem rendelkezésemre állt, így a műszerfal kormánnyal, a tükör, a lökhárítók és a hűtőrács a lámpákkal "gazdát cserélt". A "krómos", legelső generációs Polski kombi fehérben az igazi, így ez is fehér lett. Van még egy nagy "előnye" a fehér színnek az elegancia mellett: nagyon parádésan látszik rajta a kosz és a rozsda (ahogy én azt már jóval korábban megtudtam egy fehér Wartburg megvásárlása után - és a felújítás során jött csak a java!). Nos ez a modell is valami ilyen állapotot akar bemutatni: még viszonylag szép, de már látszik hogy sokat használták, még csillognak a krómok, de itt-ott már vígan csörgedezik a rozsda-patak. Ja és nem mellesleg egy ügyes kereskedő még mindig el tudná adni sokér' kisecsettel, fehér festékkel (akár mésszel) "megpengetve" rajta a rozsdafoltokat. Smile Szóval tipikus lakótelepi régiautó. Ezt hangsúlyozandó nem csak kosz és rozsda "ékesíti" a karosszériát, hanem néhány korabeli kiegészítő is: egy H-betű a hátsó ablakban (ezzel mondjuk a tulaj kiutazhatott Csehszlovákiába vagy akár a lengyelországi Zakopánéba élvezni a magas hegyeket és a jó sört). De mi van ha hősünk télen utazott és a már kopottas, ruszkiktól piacozott Rosava gumik nem kapaszkodtak a jeges út felületébe eléggé? Ilyenkor többnyire baleset és tetemes anyagi kár van - de mindenre van megoldás! Ezért is figyel a hátsó ajtón büszkén a CASCO-felirat (melyet valószínűleg egy fiatalabb tulaj azonnal szétvágott volna és CSAO-ként ragasztja fel ahogy az szokás volt - de fiatalok nem szívesen vettek züllött Polski kombit). Tehát ez egy bebiztosított autó, amivel bárhová utazhat a tulaj és igazán még sajnálni sem kell. Azért szerintem még így is "megindítóan" szép lett, bár lehet csak én gondolom így, mert nekem a rozsdás öreg autók nagy kedvenceim - a múltat, az elmúló és soha vissza nem térő időt jelképezik szememben. Talán sikerült ismét felidéznem ezt az érzést ezzel a modellemmel, remélem nektek is tetszik és főleg a leendő gazdájának. Very Happy Következzenek hát a képek:

Polski 125 kombi - "Pusztulat" Scaled.php?server=802&filename=13263184

Polski 125 kombi - "Pusztulat" Scaled.php?server=818&filename=93505467

Polski 125 kombi - "Pusztulat" Scaled.php?server=689&filename=95668930

Polski 125 kombi - "Pusztulat" Scaled.php?server=192&filename=97440962
Vissza az elejére Go down
 
Polski 125 kombi - "Pusztulat"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Warsava 203 kombi "zöldséges"
» Polski Fiat 125 "Leharcolva"
» Polski Fiat 125 - Tanulóvezető
» Polski Fiat 126 "tűzoltó" - Wasy75

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Barkácsolóknak :: Átalakitások :: Flakvierling remekművei-
Ugrás: