Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Weboldalak
Hivatalos magyar oldal
Hivatalos Lengyel oldal
Hivatalos Cseh oldal
Hivatalos Orosz oldal
Hivatalos Román oldal

Az Ukrán Sorozat
Az Orosz sorozat modelljei
Az Orosz sorozatról képek
Az orosz sorozatról infók
Orosz Seccars sorozat
A Román sorozatról képek
Infó a Román sorozatról

Szocimodell
Auitomodellvasar.hu
RealCarModells
Amercom
Fórumok
Index forum
Retronom forum
free forum
WebShop
Automodely-hracky
Játékbarlang
Legutóbbi témák
» ! Regisztráció az Edition Atlas weboldalára
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Cooper911 Szer. Nov. 28, 2012 5:36 am

» Haszongépjármüvek sorozat (Edition Atlas)
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Cooper911 Szer. Nov. 28, 2012 5:33 am

» Polski 125 kombi - "Pusztulat"
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:35 am

» Yugo Cabrio
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:31 am

» Barkas B1000 - Magyar Posta
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:26 am

» Wartburg Sport
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:23 am

» Kamaz billencs
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:18 am

» Rendőrségi Lada
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:13 am

» Avia furgon
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:07 am

» Polski Fiat 125 - Tanulóvezető
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Emptyby Flakvierling Pént. Márc. 02, 2012 7:03 am


 

 Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka

Go down 
SzerzőÜzenet
Cooper911
Admin
Cooper911


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Zeg

Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka Empty
TémanyitásTárgy: Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka   Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka EmptyPént. Május 27, 2011 1:25 pm

"Az egész úgy kezdődött, hogy kaptam egy lestrapált 311-est. Törött szélvédő, törött lehajtott vászontető. Már akkor volt egy épp verzióm belőle. Nézegettem a "használtabb" verziót, és szinte pillanatok alatt megláttam benne egy hatvanas években volt versenyautót.
Nosza, minden alkatrész ugrott ki belőle, és le róla. Következett egy kis kromofágfürdő. Ezután epokitt segítségével eltüntettem a "feleslegessé vált kiegészítők" (lökhárítók, első indexek, ablaktörlők, tükör, antenna, első rendszámtábla (a hátsó kell az alváz rögzítése miatt), vászontető) rögzítő lyukait. Száradás után csiszolás, plussz újra epokitt, nehogymár elsőre mind jó legyen.
Sztirollapból kifaragtam az áramvonalassá tevő utastérfedőt. Ez elsőre sikerűlt. Bekerűlt a helyére, és kapott egy alapozást. Annak száradása után lefújtam ezüst színü festékkel. A hűtőrács matt fekete lett, hogy jobban elüssön, mint a króm.
A szélvédő "maradékát" lefaragtam, csiszoltam egy ilyen épphogy valamire. Dehát ilyenek voltak akkoriban. És ennyi volt menthető.
A kereket is lecseréltem az M24-es Volga kerekeire (az is átalakítás alatt áll). Na itt is kellett módosítani, hogy elférjen.
Kipufogó-végnek felkerült a nálam szokásos érvéghüvely. (De ezt csak az átépített autókra rakom.)
A hátsó rendszámtáblát csak lecsiszoltam.
És végűl jött az összeszerelés."

Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka BIG_0008331617
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka BIG_0008331619
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka BIG_0008331620
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka BIG_0008331622
Vissza az elejére Go down
 
Wartburg Cabrio "Racecar" - Machka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wartburg Cabrio "csukott tetővel" - vw-s
» Lada Samara "kerékcsere" - Machka
» Yugo Cabrio
» Wartburg "1.3"
» Wartburg "900"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Barkácsolóknak :: Átalakitások-
Ugrás: